| 0x11111051 a întrebat:

Buna ziua tuturor. Caut un film, care l-am privit 2-3 saptamini in urma. Mi-a placut foarte tare, insa nu l-am privit tot, nici denumirea nu o tin minte.

In el merge vorba despre o fata - adolescenta blonda, care a fost crescuta in padure de tatal ei dupa ce mama ei a murit "impuscata de 3 gloante" asa cum afirma ea. Pe fata o cauta o femeie nemteasca, si a trimis si trupele speciale in padure, iarna sa o caute si sa il caute si pe tatal ei. Tatal ei in schimb ani la rind a instruit-o sa se bata, sa impuste si asa mai departe, deoarece (cred ca) era un agent rus. Era vorba si despre o adresa dintr-un oras din Germania. Tin minte ca tatal ei ii povestea despre lume, iar odata seara ii vorbea despre balene si tin minte ca a mai spus ca "masculul-balena poate sa transporte pina la 21 l de... sperma big grin"

Va roog mult... Daca nu ma gresesc, filmul se numea asa cum o chema pe fata. Stiu ca a mai ajuns si intr-un stat, si accolo un batrin ea propus sa ramina la un fel de hotel foarte urit. Ea stia limba araba dar mai spunea si ca japoneza este foarte melodioasa...

Cel care imi da denumirea, are funda.

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 explică (pentru erzabadgirl08):

Mersi, esti chiar el! Vad ca mai multe persoane mi-au raspuns. insa raspunsl tau este el mai rapid.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanna (2011)

| MotanuXzX a răspuns:

Daca filmul era serial, poate fi nikita, nu stiu.

| loveyou55 a răspuns:

Hanna.