| Ambiela a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri relewinking dau funda la cele maidragute

Răspuns Câştigător
| GEEKGODDESS a răspuns:

Bună.☺
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA

Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!
Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!
mi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia
Fetele rele ajung unde vor ele.
• As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
• Chiar As plange pentru tine... Dar imi curge rimelul`!
• M-ai avut când ai avut ocazia, eu nu te vând. te dau degeaba!
• Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi
• Cine are un creier mic, o gură mare şi o parere de care nu ţine cont nimeni? TU!
• Ceea ce obtin usor nu are nici o valoare; x.
• Esti cea mai misto foca intre balene.
• Iubeam sa te ador, acum iubesc sa te omor!
• Nu pot sa`mi dau seama ce ai in cap. Pentru asta o sa ti`l sparg sa aflu!
• Nu sunt o papusa pe baza de arc. Daca vrei sa faci ceva pentru mine fa un infarct.
• Tu esti baiatul visurilor mele. Deaia si visez urat de la o vreme.
La un moment dat îţi dai seama de adevăr: maturitatea înseamnă pur şi simplu să ştii cine eşti şi să ai curajul să fii tu însuţi.
Cineva mă ia de mână şi mă ridică îmi cheamă privirea şi-mi spune uşor. "regretele la timpul lor.
E greu să ştergi ceva din minte când amprenta îţi rămâne în inimă!