| RaulJustnap a întrebat:

Imi ziceti si mie niste statusuri faine?

Răspuns Câştigător
| Licuriici a răspuns:

Pareti frumoase, aproape culte. Atat de proaste si din ce in ce mai multe!frustratedoh go onlaughing

Sa taci cand vorbesc eu! nu-mi place sa minti atata timp cat mint si eu, nu suport sa imi spui [pa] nu uita! asta e replica mea! waiting

Eram copii, era frumos! era cantr`o poveste! era atunci, era si-a fost! era si nu mai este sigh

Tu nu ma crezi cat te iubesc! si nici nu`ti pasa cat ma doare, indiferenta ti`o citesc.Pe fata ta nepasatoare oh go on

Sa nu versi lacrimi de invins,cand esti in pragul tineretii! pastreaza`le! ai mult de plans, pe drumul nesfarsit al vietii broken heart

Pentru cine m`a acuzat c`as fi uitat de unde am plecat! waiting Ma faci sa rad laughing Niciodata n`ai stiut de unde am inceput [-x

Lasa ploaia sa vina,sa treaca,lasa cerul sa cada! Sfintii sa vada ca oamenii plang cateodata oh go on

E de ajuns sa am incredere in mine, in ce pot sa fac sa fie bine, poate intr-o zi.iti vei amintii c`am avut odata grija de tine!

Faima existentei umane nu consta in a traii! ci in a stii oentru ce traiesti!

fiecare devine eroul propiei sale vieti

Rade atata timp cat respiri si iubeste atata timp cat traiesti!

Intamplator oricine poate iubii broken heart

Te iubesc! Dar las`ca-mi trece oh go onlaughing

Sper sa iti placa :*

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Join the dark side...we have cookies!
sau ce am eu acum : imi place placinta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape… "Se prelinge o lacrima din ochi … si nu inteleg ce e cu mine … stiu doar ca mi-e tare dor de tine …Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "# Da… cautarea ta s-a terminat.
# Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
# Cred ca am probleme cu ochii, nu`i pot dezlipi de tine…
# Ai o harta? Ca m`am ratacit in ochii tai…
# Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica de agatat…
# A iesit soarele sau doar ai zambit?
# Misto fusta. Pot sa ti`o iau eu?
# Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi?
# Nu sunt beat, ci doar m`ai ametit tu…
# Fii unica si diferita, spune DA!