| CosminFlorin12 a întrebat:

acum o luna jumatate am cunoscut o fata, si mi-am facut curaj sa intru in vorba cu ea si tot asa pana am ajuns sa decidem dupa ceva timp ca ar merge ceva intre noi, si dupa un numar de intalniri mi-am dat seama ca nu stiu ce simt. ( acum cateva luni bune (3-4) m-am despartit de prietena mea cu care am fost impreuna 2 ani jumatate, dupa asta ne-am despartit si am suferit enorm dupa ea), cred ca asta ar fi problema. nu mai stiu ce simt... ma simt foarte prost sa dau cu piciorul fetei asteia ce am cunoscut-o acum ceva timp dar probabil asta e cel mai bun lucru decat sa treaca si mai mult timp si sa fiu rece cu ea sau stiu si eu.
A mai patit careva dintre voi asa ceva, sa nu mai simta nimic pentru o persoana dar totusi sa vrea o relatie? Multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Da, se intampla, eu zic ttousi sa incerci sa te resemnezi, sa te gandesti ca tipa aia n-a existat, doar prietena actuala, sa-i acorzi mai multa atentie, sa incerci s-o cunosti cat mai bine si cu timpul poate te legi mai profund de ea