| PlasMatic a întrebat:

Buna ziua all, as dori si eu sa creez un filmulet, am o idee geniala, nu imi permit sa imi iau o camera, sau actorii, m-am gandit sa o creez in desene animate, nu ma pricep exista program tutoriale, unde pot face desene animate, dati-mi un start va rog poate dura si 1 an pana il fac, e visu meu sa il fac multumesc anticipat, dau si funda + vot

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Da dar e greu. Poti face ceva in genul stickman, in flash(asta e cel mai usor, cauta pe youtube)
Sau daca vrei ceva 3D in genul filmelor care le vezi la tv, incearca 3dsmax sau maya, dar aici e f mult de munca, trebuie sa fii artist sa poti face ceva calumea.