| anonim_4396 a întrebat:

Am 20 de ani si vorbesc cu un baiat de 23 de ani de 2 saptamani.Ne-am vazut odata,insa nu mi s-a parut ca ne potrivim, doar sa fim prieteni atata tot.Si de atunci mereu ma intreaba ce fac,vorbim si m-am gandit sa-i raspund totusi la intrebare daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca putem fi impreuna,insa el mi-a zis, ca eu sunt fecioara inca,si daca am fi impreuna el s-ar duce la altele sa se culce cu ele ca are o varsta si nu poate sa stea fara(cam asa s-a inteles),si am zis ok,dar acum imi trimite mereu mesaje, tot nu il inteleg pe acest baiat.Voi ce parere aveti? Multumesc

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

E un idiot bolnav si mizerabil. Lasa-l mosului si gaseste-ti un iubit ca lumea!
Exista, nu te teme, dar ceva de calitate nu se obtine usor.
Nu te implica cu individul asta. Evident ca ai realizat si tu acest lucru, dar l-am mai repetat si eu.

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Nu mi se pare o idee prea buna sa fii cu acest baiat. Macar daca ar astepta cu tine, ce naiba, el nu tine la tine, vrea doar sa... Daca ar tine cu adevarat la tine atunci ar fi alaturi de tine mereu, pana cand ati putea sa faceti si aia. Este neserios...iti da mesaje cand se duce la altele? Eu unul cred ca a glumit, vezi si tu daca a fost pe bune. Daca da, atunci mai bine v-ati desparti!
Poate a glumit...a vrut sa vada ce zici. Vezi si tu daca se duce cu altele. Nu are cum sa fie cu tine si sa se culce cu alta in acelasi timp! Pune-l ori sa te astepte ori sa plece, altceva nu ai ce sa faci.
Scuze!

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici bine nu v-ați cunoscut și deja zice că se duce la "altele". serios? chiar vrei o astfel de relație. renunță, omul ăsta nu merită efortul.