| Vasilicamosbatran a întrebat:

Buna ziua. Am ganduri de sinucidere.
Este cineva aici cu care pot vorbi?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot ai gandurile astea, de ce te-ai mai vaccinat?

| Lukasssz a răspuns:

Ce ai patit?

| Mogiojojo a răspuns:

Da. Vorbește cu mine. Am experiență.

| Vasilicamosbatran explică (pentru Mogiojojo):

Ai Facebook?
Ma numesc Vasile Zugravu.
Nu e contul meu, e a unui Unchi care mi l-a dat mie, si ma rog e o poveste lunga.
Deci hai sa vorbim acolo.
Tu cum esti pe Facebook?

| Mogiojojo a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Dacă nu ai profilul tău nu vorbim. Nu-mi plac trolii.

| Vasilicamosbatran explică (pentru Mogiojojo):

Instagram atunci? Ala e al meu

| Forneticugem a răspuns:

Ce sa întâmplat? -_- ce ai pățit?

| Forneticugem a răspuns:

Ba nu o face nu merita asta voiam sa spun dacă vorbeai cu mine mai mult nu știu ce sfat sa-ti dau ai grija de tine

| Czechoslovakia a răspuns:

Hai ba sa vorbim ca si eu sunt in situatia ta sau mai rau)) wapp daca ai

| YeeeeRoooock a răspuns:

Ce ai facut frate?

| LuceLacrette a răspuns:

Sper sa vezi raspunsul asta cumva

Am vazut ca ai mai postat intrebari pe acelasi subiect si din partea unei persoane care are la inventar atat experienta prin care treci, cat si studii superioare in domeniu (psihologie - tulburari psihice), cea mai buna varianta de a scapa de ce ai este sa ceri ajutor profesional nu sfaturi de pe TPU unde absolut orice incapabil de sine sa iti dea un sfat. Cand vine vorba de situatii de acest gen nu trebuie sa ne purtam "fara manusi".

Nota pentru persoanele care vor sa raspunda: ASA CA GUYS, DACA NU STITI CU CE SE MANANCA SI SUNTETI NEVORBITI, NU VA DATI CU PAREREA LA PROBLEME DE GENUL UNDE CALIATATEA VIETII UNUI INDIVID ESTE PUSA IN PERICOL SAU DIRECT INFLUENTATA.

Take care

| Mogiojojo a răspuns (pentru LuceLacrette):

Unii sunt trolli și doar vor atenție. Nu au treabă cu depresia.

| LuceLacrette a răspuns (pentru Mogiojojo):

Ah am inteles, mersi de ponthappy