| Mihaelasolomon a întrebat:

Am si eu o intrebare eu nu am menstruatia regulata. Am facut sex cu prietenul meu fara prezervativ dar el nu si-a dat drumul in mine a scos-o afara. mi.a venit ciclu ultima oara pe 14 august si in luna septembrie nu mi-a venit de loc nu stiu ce se intampla va rog dati-mi un raspuns. Am o luna si saispe zile de cand nu mi-a venit menstruatia

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

ORICE act sexual fara protectie prezinta risc de sarcina. Chiar daca zici ca nu a ejacuat
Fa un test de sarcina ca sa elimini orice suspciune si mergi la un ginecolog ca sa lamuresti problema asupra intarzierii mensreuatiei
Si nu uita sa vorbesti cu mama ta.

| Mihaelasolomon explică (pentru Fatamuntilor):

Am facut ieri un test de sarcina si mi.a iesit negativ nu sunt dar o sa ma duc la Ginecolog sa vad ce se intampla

| MeryHojda2001 a răspuns:

Din cate stiu eu, e normal..nu cred ca esti insarcinata (pentru a fi mai sigura, fa un test de sarcina). Nu iti vine mereu regulat, mie nu mi-a venit 3 luni intregi, si dupa totul a fost ok! Nu te ingrijora happy