| maneastefaniaroxana a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare ma dor sani si menstruatia nu mi-a venit oare de ce? nu am facut sex? mi-a intarziat cu mai multe zile decat trebuia de ce? vreau si eu un raspuns urgent va multumesc

3 răspunsuri:
| kta_3773 a răspuns:

Nu sunt in materie dar totusi poate fi o dereglare hormonala.mergi la un doctor ginecolog pentru a primi cel mai bun sfat in ce urmeaza sa faci.

| marta_8513 a răspuns:

Daca ai menstruatie de mai putin de 3 ani este normal. inseamna cu ai neregulat deci se va regula in timp, iar cu cresterea sanilor nu e mare lucru. deoarece iti cresc este normal sa te doara. daca totusi vrei sa fii mai bine informata du-te la un medic sau intra pe www.noifetele.ro, acolo vei gasi multe sfaturi folositoare

| maneastefaniaroxana explică:

De la 15 ani am mestruatie si am 19 ani