| DomnisoaraAle a întrebat:

Buna ziua as dori niste idei cum sa ma imbrac in prima zi de liceu. trec in clasa a 10 a

Răspuns Câştigător
| anoniiimusss a răspuns:

Ce zici de niste blugi negri, o bluza alba si niste tenesi asortati la un hanorac. Si propun o geanta nu un ghiozdanwinking

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Crezi că-i pasă cuiva de cum de îmbraci tu?
Ce zici de uniformă? Îți stă în gât?

| drogh a răspuns:

In prima zi, te poti imbraca cum doresti.Nu cred ca exista vreo preferinta! Depinde si cum e vremea afara. Pe parcurs va trebui sa porti ceva decent, cu culori: alb, negru, gri.

| anoniiimusss a răspuns (pentru drogh):

Ce zici de niste blugi negri, o bluza alba si niste tenesi asortati la un hanorac. Si propun o geanta nu un ghiozdanwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trening si niste tocuri.