| Roxanul a întrebat:

BUna ziua! As vrea sa va spun in primul rand ca sunt la liceu la mate-info si as dori sa-mi explicati ceva. As vrea sa va spun ca imi place matematica, fizica, biologia, dar URASC CHIMIA SI INFORMATICA. EU sunt indecisa intre UMF si facultate de matematica. Asta una la mana. In al doilea rand, exista o facultate de MAte-Fizica sau NUMAI DE MATEMATICA? Dar sa fie si buna! LA medicina, am o PROFESOARA DURA, cunosc teoria, dar cu practica STAU PROST. De-asemenea se tine cont si de mediile din liceu? Adica la admiterea in facultate la matematica, se tine cont si de mediile LA MAtematica din clasele 9-12? La ce MATERII se dau bacalaureatul pentru ca sa ajung la Facultatea de Matematica? Este grea aceasta facultate?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu unu nu as alege mate-info e foarte greu.
la mine e complet invers urasc matematica si imi place chimia.