| NebunieLaSecunda a întrebat:

Buna ziua as vrea tot alfabetul Roman in Araba si in Turca a, b, c, d, e, f, g, h, i, j, ca, l, m, n, o, p, cu, r, s, t, u, v, w, x, y, z daca se poate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ramonia a răspuns:

In turca e la fel ca in romana. TPU nu ma lasa sa iti trimit litere arabice dar intra pe google translate si la primul spatiu mic de scris tastezi romana iar in al doilea arabic. in casuta mare scrii alfabetul romanesc iar in dreapta iti apare alfabetul arabic. funda?

1 răspuns:
| NebunieLaSecunda explică:

Stiam faza asta dar totusi ms.Eu vroiam Sa aflu cum se scrie un nume in araba de la cineva profesionist care stie araba dar las.ms :*