| y a întrebat:

Craciunul vine. iar eu inca nu stiu ce as putea sa ii iau mamei/tatei si fratelui meu. Fratele meu are 20 de ani.si nu ii mai pot lua o masinuta de craciun.Am doar alocatia din care pot lua bani.
Va multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintilor tai ai putea sa le iei o carte caci acestea nu sunt scumpe... iar fratelui tau ceva accesorii daca poarta...sau ai putea sa ii iei un maieu caci nu cred ca ii trebuie carti

| liaspuf a răspuns:

Mamei tale ii poti lua o cutie de creme.sau o bijuterie, iar fratelui tau. e mai greu.se gasesc prostioare:gen am gasit aici ceva. e o cutiuta care are in interior un prezervativ/o tigara si pe geamul care inchide cutia scrie 'in caz de urgenta spargeti sticla' sper ca te am ajutat.luv ya :*