| y a întrebat:

Craciunul vine. iar eu inca nu stiu ce as putea sa ii iau mamei/tatei si fratelui meu. Fratele meu are 20 de ani.si nu ii mai pot lua o masinuta de craciun.
Va multumesc.

7 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie, doar ca fratele meu are 25 de ani. Mai devreme am fost in oras, si mamei mele i-am luat o farfurie mare de sticla-35 de lei, fartelui meu o bricheta-30 de lei, [pentru ca face colectie de brichete], iar tatalui meu un set cu spray si parfum, pentru ca este firma lui preferata, si e singurul parfum care ii place. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Lilia2621 a răspuns:

Mamei ii poti lua un ceas de mina dragut, sau un culon sau bratara, tatei ii poti lua un deodorant, iar fratelui un brilog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratelui tau cred ca i-ar placea o bricheta TIP zippo (pentru ca un zippo costa cel putin 100 RON) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ma nu merita o masinuta? cei ma cateva sute de mii de euro acolo? ca e exact cei trebuie lui acum.

| BlackTear a răspuns:

Mamei ai putea sa ii iei un buchet mare de flori(ramane la aprecierea ta ce flori insa, eu ador trandafirii si mi se par cei mai fumosi), o brosa, sau ai mai putea sa ii iei un ceas, de perete, masa, etc. Tatalyui ai putea sa ii iei un album de fotografii, un portofel, colectie de muzica clasica pe CD, etc. Fratelui ai putea sa ii cumperi un fular, parfum.
Succes!

| 2fast4you_7849 a răspuns:

Ca sa nu cheltui f mult. mamei tale ii poti lua o esarfa sau un pulover, tatalui un spray sau un after-shawe si fratelui nu stiu. poate un hanorac sau o bluzaa.sau ceva un globulet de zapada

| butterfly11 a răspuns:

Buna. In vedere cu cadoul pentru fratele tau. Am si eu un frate are 23 de ani si peste doua zile este ziua lui de nastera, asa ca te sfatuiesc sa-i cumperi un parfum happy. De obicei un parfum este cel mai bun cadou pentru un baiat. In ceea ce ii priveste pe parinti tai ai putea ca tatalui tau sa-i cumperi o camsa iar mamei tale un buchet de flori si un parfum mai elegat.