| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua eu am in momentul de fata un abonemnt mobil pe numele lui tata care tata la randul lui are 3 abonamente mobil cu tot cu al meu,si tv net,intrebarea mea e urmatoarea pot face pe numele meu un singur abonament mobil adica sa imi fac doar pentru mobil,sa nu am alte servicii,decat mobil si vreau optim nelimitat cu net nelimitat si minute nationale nelimitate, si cat m-ar costa abonamentul?
RCS & RDS

Răspuns Câştigător
| Roxette99 a răspuns:

Sigur ca da.
Numai e necersar sa ai 18 ani.
Si mergi cu buletinul si s-ar putea sa ai nevoie si de o factura platita (nu conteaza ca nu e pe numele tau trebuie sa figureze adresa de pe buletinul tau cu cea de pe factura) si cam atat cred
BAFTA!