| XxBlueRosexX a întrebat:

..ieri dupa masa am fost cu 2 vecine la o prietena, neam intors acasa tarziu pe la 2 noaptea...la intoarcere am trecut pe aceeasi strada doar ca a trebuit sa trecem pe langa un cimitir cu toate ca ne era putin frica. Intamplator una dintre prietenele mele s-a uitat spre el si a vazut langa un mormant mai pe mijloc ceva ca un om cu parul lung alb imbracat in negru cu ochi sclipitori ne-a spus sa ne uitam si l-am vazut si noi apoi a disparut fara sa se miste deloc.Am luat-o la fuga si pana acasa nu ne-am oprit. Azidimineata inainte sa mergem la scoala am mers iarasi si exact in acelasi loc era acea imbracaminte neagra si cateva fire de par alb. Era o fantoma sau doar cineva care a vrut sa ne sperie, eu nu cred in fantome dar chestia de aseara m-a lasat cu multe semne de intrebere, dupa voi ce putea fii?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori cineva a vrut sa va sperie ori chiar ati crezut ce v-ati imaginat

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Clar o venit Lucifer sa va omoare.straight face

| ShadowNinjas a răspuns:

laughing Parerea mea este ca ati baut sau ceva laughing S-ar putea sa fi avut o iluzie -_-

| XxBlueRosexX explică (pentru ShadowNinjas):

Nu am baut nimic plus ca eu nu beau alcol...si am vazut toate 3 acea "fantoma" sau ce era...deci daca era cineva s-ar fi miscat dar asta a disparut ca prin magie fara sa se miste deloc.