| AndreeaMiauDeeaMiau a întrebat:

Bună ziua, îmi poate spune cineva ce devii daca urmezi aceste facultăți?
Facultatea de Drept,Facultatea de Matematica si Informatica, Facultatea de Management si Marketing, Facultatea de Stiinte Administrative, Facultatea de Stiinte Politice si Stiinte ale Comunicarii, Facultatea de Finante si Banci, Facultatea de Constructii, Cadastru si Arhitectura, Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Facultatea de Inginerie Manageriala si Tehnologica, Facultatea de Inginerie Energetică si Management Industrial, Facultatea de Inginerie Electrica si Tehnologia Informatiei, Facultatea de Biologie, Facultatea de Chimie, Facultatea de Geografie, Turism si Sport, Facultatea de Stiinte, Facultatea de Protectia Mediului, Facultatea de Biologie, Facultatea de Stiinte Economice, Facultatea de Stiinte.
Chiar nu știu ce facultate sa aleg, ce îi de viitor, până acum o lună voiam medicină dar mă plictisește, îmi place să prezint proiecte, sa le fac, sa fiu in capul mesei cea care vine cu ideile și conduce!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt suficient de intuitive numele facultăților enumerate de tine acolo încât să îți mai înșiruim noi încă odată aceleași lucruri?

| AndreeaMiauDeeaMiau explică (pentru suntserios):

Nu dacă fi fost na.s întrebawinking

| sierra1 a răspuns:

In toate situațiile ai fi licențiat in... Păcat că medicina te "plictisește" și nici n-ai incercat-o!