| KrisTian_Edy_1993 a întrebat:

Ma numesc Stefan Cristian Edward si am o intrebare extrem de importanta pentru mine! Vreau sa imi conving parintii sa imi ia un hamster. Tata este de acord dar mama zice ca nu ii place si ca ar mirosi urat... sad. Daca aveti vreun sfat v-as multumi enorm!

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Spune-i mamei tale ca ii promiti ca vei avea grija tot timpul sa nu fie mizerie ca vei curata zilnic ca sa nu fie un miros urat.

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai daca il tii in camera ta, mama nu se supara.si spune-i ca asa vei deveni mai responsabil.e o idee buna

| Peaches a răspuns:

Eu am hamster de aproape un an. Este tare simpatic si mama ta il va indragi, mai ales daca ai grija sa-i faci tu curat si sa-i dai mancare.

~ Roxetta