| Marsdona a întrebat:

Bună ziua mi-am făcut o rezervare de avion wizz air si nu am pus tot prenumele are pro problema?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce? Ti s-a terminat pasta de la pix?
Nu cred sa conteze.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. E clar ca ai probleme cu scrierea, se vede si aici.

| Violleta2022 a răspuns:

Adica... ai scris numele si initiala de la prenume, sau cum nu ai pus tot prenumele?
Ca nu te pot identifica in felul asta, fara sa ai nume si prenume.

| Marsdona explică (pentru Violleta2022):

Când mi-am făcut rezervarea normal am două prenume în buletin și eu am scris dor unul din ele nu stiu dacă e fro problema?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marsdona):

Atunci nu-i nici o problema, atata vreme cat ai trecut numele de familie si unul din prenume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are.

Răspuns utilizator avertizat