| crisss_3474 a întrebat:

Sunt cu o fata de 7 luni totul a mers frumos pana acum 2 luni cand au inceput certurile. Ma deranja cand ea vorbea cu baieti necunoscuti pe mess si facebook, a facut si rost de numere de telefon. Eram la o intalnire cu ea au inceput sa o sune 2 baieti. Ce sa mai cred? Stiu ca ma iubeste, dar fazele de genul acesta ma fac sa ma indepartez de ea. Ea are 17 ani eu 21. sunt gelos dar am motive. Cum sa ma comport? M doare foarte tare, cand mananc si ma gandesc la acele faze imi piere pofta am si slabit. sad

Răspuns Câştigător
| NoNameMe13 a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi ce legatura are ea cu baietii aia; de ce vrea sa ii cunoasca chestii. Nu e normal sa isi doreasca sa vorbeasca cu baieti necunoscuti din moment ce e cu tine. Nu trebuie nici sa ii impui sa aiba ochi doar pentru tine. Lamureste cu ea lucrurile astea si nu-ti mai face singur rau. E si sanatatea ta la mijloc! Bafta! :*

5 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Pai ar trebui sa i spui ca te deranzeaza fazele aste.dar eu zic ca poate o mai vorbit cu ei si asa si cat de cat i cunoste. spune-i ca macar cand suntei amandoi sa nu mai raspunda la telefenon.si nu te indeparta de ea.adica are tot dreptul sa isi faca prieteni noi.si manaca cum trebuie sa nu te imbolnaesti si vezi discuta cu si poate o sa fie altfelkisssucces!happy

Răspuns utilizator avertizat
| BlackNights a răspuns:

Ma gandesc ca daca tu ai 21 de ani trebuie sa ai ceva mai mult creier decat imi dau seama ca are ea...Ce mai stai cu ea? Vrei ca intr-un viitor apropiat cand sunteti impreuna sa si vina unu la ea sa inceapa sa vb cu ea sau mai stiu eu ce!?

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Salut.Dai papucii atunci nu ai sa mai suferitonguesau alta modalitate vb si tu cu alte fete la tel p mess pe facebook etc o sa fie geloasa si nu o sa mai vb cu aia... sper ca te-am ajutat!

| misterio_3689 a răspuns:

Oooo, stiu ce simti. Asa sunt fetele. Niciodata nu vor sa stea locului. Chiar daca te iubeste le place foarte mult sa vorbeasca cu alti baietii. Nu le poti schimba. Asa e si prietena mea. Ma iubeste dar cand ii face un baiat cu ochiul cade jos. Spune-i asta:
-draga mea prietena stii ca te iubesc, iar daca si tu ma iubesti inceteaza sa mai vorbesti cu alti baieti. Daca o sa mai continui sa ma faci sa ma simt rau, o sa te las. Spune-i asta si totul va fi bine. La fete nu le place sa fie parasite...pa