| viviene2010 a întrebat:

Sunt fata am facut radiografie la pumn ca sa vad daca mai cresc am 15 ani si 1.54 de 3 ani nu am mai crescut si rezultate sunnt destul de bune nu stiu daca am sanse, precizez ca practic volei. PS:Nu vreau raspunsuri date la misto.

Răspuns Câştigător
| Lorika a răspuns:

Am cunoscut fete si mai scunde de cat tine. Depinde in primul rand de parintii tai, cat sunt de inalti, dar si de organismul fiecaruia. Nu te speria ca nu este ceva grav, cei care au piticism, o boala a glandei hipofiza, au in jur de 1metru. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| LoveSroL a răspuns:

Buna big grin si eu fac volei da... eu cand m-am apucat aveam 1.60 acum am 1.88 daca faci ai sanse sa scoti 1 70 80 nust depinde de parintii tai bft wave