| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna ziua Tpu..am si eu o intrebare..astazi am fost sa ma vad cu prietenul meu eu sunt de dimineata iar eld upa masa in acelasi liceu...cand am ajuns la sala de sport el m-a intrebat" ce cauti aici" si eu i-am zis " am venit sa te vad" si el " pai mai vazut gata, si a intrat inapoi si a inchis usa" mie prin asta mi-a dat de inteles ca ascundea ceva sau ca nu vroia sa ma vada.voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Si tu esti fraiera si ii permiti sa iti vorbeasca asa urat. Ar trebui cand ajunge acasa sa il suni si sa-ti dea o explicatie plauzibila de ce ti-a vorbit asa.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il lasi in pace si sa iti indrepti atentia catre altfel de persoane, care stiu sa se poarte cu o fata, sa o respecte si sa o merite.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prezența ta, într-un loc unde se simțea degajat, l-a surprins neplăcut. Nu neapărat că îți ascundea ceva (nu exclud, nici varianta aceasta), dar e posibil să-i fi fost jenă să recunoască amicilor, oficial, relația de iubire/prietenie dintre voi, astfel încât a încercat, nepoliticos, să te îndepărteze, și să închidă ușa în urma lui (poate nu doar la propriu, ci și la figurat).
Dacă ești o fată care se respectă, nu-i mai căuta prezența, nu-i mai cere lămuriri, fiindcă insistând mereu, practic, îl obligi să spună neadevăruri. Scoate-l din inima ta, definitiv. Nu mai faci parte din visul lui. Poate că o altă prezență feminină, să fii reușit, a-i cuceri inima.

| raluca8 a răspuns:

Probabil daca ascundea ceva nu vorbea asa urat totusi e prietenul tau...

| PyScHoTeLRoOz explică (pentru raluca8):

Pai si de ce mi-a vorbit asa urat? m-am simtit foarte prost..si l-am intrebat prin mesaj de ce mi-a vorbit asa...nu mi-a raspuns

| kRedhead a răspuns (pentru PyScHoTeLRoOz):

Si tu esti fraiera si ii permiti sa iti vorbeasca asa urat. Ar trebui cand ajunge acasa sa il suni si sa-ti dea o explicatie plauzibila de ce ti-a vorbit asa.