| Gipsy a întrebat:

Bunaa!

Acum 3 zile un baiat m`a intrebat daca vreau sa ma combin cu el, dar nu intre 4 ochi, ci era cu prietenii lui si a spus exact asa.(X fiind numele meu)."Hai X ne combinam". Si eu i-am zis."Da ma.ne combinam". Faza e ca si mie imi place de el. Dar, in acea seara, far sa ii mai zic daca vreau sa fiue cu el sau nu, ia trimis un msg uneei prietene de`a mele "Te combini cu mine". Si acum nu stiu ce sa mai cred.Azi m`a luat in brate cand vroiam sa intru in bloc, dar dupa aia m`a lasat.Si peste vreo 2 ore a venit sa se joace cu niste baieti de la mine fotbal si cam in momentul ala a iesit si o fata de 16 ani(tot de la mine din bloc, e cam catea de genu` ei)si a luat`o in brate, i`a cerut tigari, a pupato pe buze, si a luat`o de gat. Dar in momentele astea se tot uita la mine. dar eu am intors capul pentru ca ma simteam prost. Dar cand suntem mai singur se apropie de mine, ma ia in brate si vrea sa ma sarute. Dar acum cateva saptamana a fost la o fata si m`a intrebat si atunci si i-am zis ca nu.In aceias zi la scoala, eram cu mai multe fete si imi spune"Tu chiar crezi ca vroiam sa ma comb cu tine". Precizes ca este cu 2 ani mai mare ca mine.Eu am 14 si el are 16

Voi ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

GigolohappyLasa-l ca nu te meritaoh go on
Din floare in floare ca o albinuta, zboarahee hee

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se joaca cu voi ca sunteti mici si fraierute si in loc sa va ocupati de scoala sunteti batjocura baietilor mai mari si asa-zis smecheri.

| HBK a răspuns:

Mai pe scurt, ai devenit batjocura lui. Pune-i capat si uita-l.Nu se merita sa te consumi degeaba pentru cineva care te desconsidera.

| LoveMusic a răspuns:

Woow :o
Cum suporţi aşa ceva?!
Eu i-aş da papucii imediat.
Adică tu stai şi priveşti cum se iubeşte cu alta?
Eu zic că se dă mare şmecher şi de fapt e mare cocalar laughing

Sunteţi mici şi poate că a zis doar de gura lumii (ceva pariu), ori vrea să fie cu 3-4 în acelaşi timp, ori e doar un prost care nu ştie ce face.Cred că ultima variantă e corectă. Succes în dragoste!

| Ros3Blu3 a răspuns:

Se joaca cu voi se crede mare "jmeker" daca are harem happy Mai sunt baietii in lumea astahappy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Lasa-l isi bate joc de tine, cum accepti sa mearga la o alta fata odata ce e cu tine, isi bate joc.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Si-a batut si isi va bate joc daca tu ii permiti.Asta credhappy

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Asa sunt majoritatea baietilor. Parerea mea este ca vroia sa arate prietenilor lui ca ii merge cu orice fata. Nu-i mai da importanta. Asta vrea el: sa-i dai importanta si sa se dea mare macho. Prefa-te ca nu-ti pasa.

| dada a răspuns:

Nu meritaoh go on sunt destui baieti oh go on si asta nu stie ce vrea

| Gipsy explică:

App.Baiatu` e rrom. Da totusi eu il plac.sad

| dyddyyyx18 a răspuns:

Ca isi bate joc de voi. Eu zic sa-l lasi si sa cauti altu`.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Nu este nici o diferenta daca este rrom sau nu.

El se crede rege si tu trebuie sa-ti pui sentimentele pe ultimul loc.

Trebuie sa-i arati ca nu este asa de frumos (chiar daca este), fata de cum se crede...si sa-i demonstrezi ca tu nu esti papusa lui cu care se poate juca...
Nu`l baga in seama si evita`l.
Daca el intredevar te place va face tot posibilul ca tu sa-i vorbesti sau sa te saruti si etc.
Eu cred ca el nici macar nu te considera ca si prietena lui.Asa sunt baieti de genu lui.
PS: incearca sa-l uiti fiindca sunt o gramada de baieti care intr-adevar merita sa-ti bati capul pentru ei.

Mult succes! :*

| Lilik a răspuns:

Cred ca a venit momentul sa iti schimbi nick-ul. femeie nu ti se potriveste acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a cerut asta de fata cu prietenii sai? Se vede ce teama ii era de un refuz si cat tine la tine. A trimis aceesi cerere(de data asta prin sms) unei prietene? Bai, sunt altii care chiar merita sa iti pui intrebari pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi bate joc nici nu privi in partea lui fate ca nici nu-l vezi aratati ca estiindiferenta fata de el. Daca el te ia in brate si vrea sa te sarute atunci cind sinteti singuri inseamna ca isi bate joc, daca cu adevarat te iubeste putea sa fac acest lucru in public dar asta da de inteles ca nu te iubeste,, poate te place dar nu te iubeste... e un afemeiat, in asa oamneni nu trebuie de crezut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine iubeste sufera cine e iubit isi bate joc...