| Gipsy a întrebat:

Buna!

Noutati in legatura cu intrebarea asta:http://www.TPU.ro/......ui-si-a-1/

Azi am facut asa cum mi-ai spus, si nu l`am mai bagat in seama, i-am fost indiferenta.
Pe seara, acum pe la 8 si ceva.Baietii si fetele de la mine de la bloc au hotarat sa joace "Sticluta cu otrava" si m`am bagat si eu :|. Si vine si peste cateva minute(inainte sa incepem jocul) baiatul despre care este vorba in intrebarea de mai sus si zice "Hai ba ca joc si eu"(dar nu`mi zice mie, ci le zice prietenilor mei). Dupa asta prietena mea cea mai buna imi zice "Fata daca joaca asta eu nu mai joc"si eu o intreb de ce, iar ea zice"Ca nu vreau sa ma prind pe mine asta". Si daca nu juca prietena mea nu am mai vrut sa joc nici eu, si m`am asezat pe banca langa ea.Si dupa aia vine un baiat si ma intreaba."Mai joci?" si eu ii spun "Nu" si ma intreaba "De ce ca joaca X'(X fiind baiatul ala despre care vorbesc). si eu zic "da". si el inceapa sa rada. si dupa aia zice "Tu chiar crezi ca vroiam sa ma combin cu tine.Nu ma". si iar zambeste.

Deci, ce credeti?

Daca se mai intampla ceva va mai aduc la cunostinta.

Mutumesc pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cam nehotarat tipul happy. Ba te place, ba nu te place, ba vrea o relatie, ba bate in retragere.eu zic sa continui cu indiferenta, faci foarte bine.Are nevoie de timp ca sa isi puna ordine in ganduri.Nici el nu stie ce vrea de fapt.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Isi bate joc de tine! laughing
Las-o balta. oh go on

| dydy_1756 a răspuns:

:o Nu mai sta pe ganduri, daca despartirea nu e oficiala, oficializez-o happy cu asta nu e de gluma, te joaca cum ii place...nu doar ca trebuie sa fii indiferenta, mai mult trebuie sa-i arati ca nu-ti pasa, aratandu-i ca nu joci din cauza lui ai demonstrat ca te-a ranit.Asta vrea sa vada ca esti "geloasa", fii fata finuta si nu te mai uita la baieti profitori, gradina are inca multe, multe flori happy

| TheBlueButterfly a răspuns:

Nu cred ca tine cu adevarat la tine din moment ce se afiseaza cu altele si le intreaba daca vor sa fie cu el. Probabil asa face cu toate...Eu zic ca decat sa suferi mai bine te reorientezi pana nu e prea tarziusad

| A4TECHH a răspuns:

Ce om straight face lasa-l in pacehee hee