| AncutsaAlexutsa a întrebat:

Bunaa, am o mica. mare problema. am un iphone 3gs. luat din america. si facut jailbreak.mi-au pus retardatii de la decodati ios.4.1... ma rog.

de fiecare data cand intru pe facebook pe iphone. pe safari imi iese instantaneu dupa 10 secunde poate mai putin. nu apuc sa fac nimic.

sa ii dau reset imi e teama ca am mai facut asta odata si a revenit la setarile din fabrica. adica, codat pe america.

ma poate ajuta cinevaapuppy dog eyes. dau fundita!

multumesc!

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Asa patea un coleg de clasa ii iesea din marea majoritate a aplicatiilor si i-a facut backup

| AncutsaAlexutsa explică (pentru alin567):

Bunn... Si pentru cultura mea. Ce e ala backup? laughing) uite de exemplu eu acum sunt de pe iphone si nu imi iese din TPU. De fapt de pe nici o pagina. Decat de pe fb.

| alin567 a răspuns (pentru AncutsaAlexutsa):

Backup inseamna ca iti restaureaza fisierele pe care le-ai avut prima data in iphone...e ca si cum ai reinstala windowsul :d

| AncutsaAlexutsa explică (pentru alin567):

Mda. daca fac asta o sa revina la setarile din fabrica. straight face si o sa fie din nou codat pe america. oricum, mersi fain:*!

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Du-te la un servie autorizat cu el.