| ultimasperanta a întrebat:

Bunaa! am parul lung si foarte des,insa nu mai stiu ce sampon sa folosesc,deoarece a inceput sa imi cada,si nu mai creste,as dori niste tratamente pe care le pot face acasa, am inteles ca alea sunt mai bune

1 răspuns:
| itscloudyoutside a răspuns:

Dacă vrei neapărat un şampon sau un tratament împotriva căderii părului, du-te la o farmacie şi întreabă acolo. Dar eu îţi spun că nu ai de ce să te îngrijorezi. Tuturor fetelor care au părul lung şi des le cade părul ceva ma mult, chiar şi mie. E ceva normal.