| Zâmbărici a întrebat:

Bunaa, am si eu o problema.
Mama mea are un telefon Samsung J700 iar cand vrea sa porneasca aparatul foto ii da eroare examinare.
Are cineva idee din ce cauza?thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un Samsung E250 si facea la fel.isi mai revenea dar dupa un timp nu mai functiona deloc. mai avea cateva probleme asa ca... i-am luat suferinta cu o interactionare cu pamantullaughingtrebuie sa te duci la service cu el

2 răspunsuri:
| Zâmbărici explică:

Bagami-as ceva in eltongueLe dau alora in cap cu elbig grinmersi de raspunsuri>

| sufletranit_5626 a răspuns:

De bune ce sunt Samsung-urile, du-te la operatorul de telefonie mobila de care aparti