| MinnieRawr a întrebat:

Bunaa! Ca tot veni vorba de Halloween, saptamana viitoare il facem si noi iar costumul meu este de indiancabig grin.am vb ca doamna de eng, i-am spus si a zis ca la acest costum trebuie sa adaug ceva infricosator. Ce idei aveti?
Fundaawinking

Răspuns Câştigător
| bennydenny2007 a răspuns:

Sa te dai cu negru mult pe la ochii, ca de adaugat ceva nu ai ce sa adaugi la acest costum.

4 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Machiaza-te cu fard albastru si ruj roz.Va fi infricosatorlaughing
Ai putea face din costumul de indianca, indianca moartahappy
Fa-ti niste zgarieturi false cu o vopsea speciala.

| larysuk_2476 a răspuns:

Si noi s-ar putea sa facem vineri de la 20:00 pana la 00:00... Da nu stiu sigur sa vedem ce zice directorul in consiliu la elevii...

| MinnieRawr explică:

P. S. indianca din indiawinking