| DizzyRawrr a întrebat:

happy Saptamana viitoare, clasa noastra face o serata de Halloween. Vrem sa fie amuzanta cu jocuri si concursuri gen cel mai tare costum, cel mai tare machiaj etc. Aveti vreo idee? Cele mai tari, inventive si multe idei au funda tongue

Răspuns Câştigător
| Alinaaa03 a răspuns:

Hey ii o idee super si mai ales concursurile ...mai puteti face si cu niste biletele extrase dintr-un dovleac sau ceva si sa faceti perechi de cate 2 fiecare sa aiba un partener de dans sau mai puteti face niste concursuri gen cine castiga la (tine oul pe lingura) are atatea bomboane sau atatea ciocaloti sau dovleci din origami si care are cel mai multe castiga o diplomawinking sper sa te ajut:* si DISTRACTIE sa ai.

| DizzyRawrr explică (pentru Alinaaa03):

Mersi. La fel si tie, mai ales ca suntem in aceeasi clasa laughing)

| Alinaaa03 a răspuns (pentru DizzyRawrr):

winkinglaughing

6 răspunsuri:
| ImmaDucK a răspuns:

Filmul nighmare before christmas are melodii de halloween
Si evident un concurs de facut jack'o'lantern adica sa sculptati dovlecii laughing

| DizzyRawrr explică:

Si as vrea daca stiti, cateva melodii care sa se potriveasca cu Halloweenn'u.

| mkyaura a răspuns:

Zomby,vampir...daca esti fata asistenta, avocatlaughing, politista, etc

| DizzyRawrr explică (pentru mkyaura):

Stiu ce costum imi fac, dar eu ziceam de ceva jocuri...mersi oricum happy