| Yodaime a întrebat:

Bunaa happy

Imi poate spune cineva unde gasesc blugi conici (strimti) pentru barbati in Focsani?

Răspuns Câştigător
| VladestepeTPU a răspuns:

Eu port Skinny de la Zara,Miniprix, Reserved, NewYorker thinking

4 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Gasesti pe okazii.ro masoarate sa vezi cat porti si dai aluia dimensiunile si rezolvati

| marinaforic a răspuns:

Hey,si eu sunt din Focsani.asa...deci ai putea gasi la New Yorker in Carrefour...am vazut multe haine dragute acolo

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Ahn a răspuns:

Ai putea sa iti iei de la pull& bear berska sau zara. Si daca nu sunt sufucient de stramti/conici ii duci la cineva sa ii starmtezebig grin Asa fac si eu uneori, fiind mai slabuta si fana skinny-jeansbig grin