| xon3 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se pot face la comanda niste blugi conici pentru baieti care au picioarele destul de groasebig grin,nu am picioare chiar de obez dar totusi le am destul de groase si sunt curios daca se poate face ceva la comanda; gen(blugi conici care sunt deasupra genunchiului larguti,cat sa nu stea mulati pe picior si pe pulpa de sub genunchi sa fie cat de cat mai strimti), am dat asa un exemplu sa zichappy.Tot ce intentionez sa fac este sa achizitionez un model de blugi conici deoarece de vreo 6 ani am purtat blugi largi pe tot piciorul.De cateva zile m-am apucat serios de alergat si sper ca intr-o buna zi voi ajunge si eu cu niste picioare cu o marime decenta (bineinteles daca ma tin de treababig grin). Astept raspunsuri, daca se poate sa trec la blugi conici sa-mi recomandati si cateva magazine de specialitate unde se poate face comanda.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu-ti recomand sa cumperi blugi de pe internet, mai ales daca ai picioare mai groase. E destul de riscant sa nu-ti vina. Mai bine te duci la un magazin mai mare de haine unde ii poti proba. Eu imi cumpar orice de pe internet in afara de blugi, deoarece am cumparat de 2 ori si niciodata nu mi-au venit cum trebuie.

| Bobby711 a răspuns:

Poti oricand sa te duci la o croitorie pana la urma de asta exista insa vezi ca va trebui sa le zici exact ce vrei si cum sa arate deci daca nu esti multumit cum iese e vina ta probabil va dura ceva pana e gata dar nu asta conteaza nu? Conteaza sa fie pe placul tau