| alexiaA88 a întrebat:

Buna, in aprilie am ultima simulare si la romana va da liricul daca dă acesta, ce ar putea cadea la subiectul 2?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~ce ar putea cadea la subiectul 2?~

ehe, de-am sti... am fi bogati!

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stie nimeni, asa ca cel mai ok este sa te pregatesti cat poti de bine pentru orice subiect, astfel incat sa nu ai surprize neplacute.Succes.

| BobTheCat a răspuns:

In dimineata examenului, subiectele sunt trase la sorti, deci nu se stie. Cum zic atat profa mea de romana, cat si restul utilizatorilor de aici, "poate pica orice", deci pregateste-te!