| adryutzza13 a întrebat:

Bunaa! Ma puteti ajuta? As dori sa'mi dati niste linkuri sau nu stiu...cu 3 compuneri gen: De ce mi-a placut aceasta carte? big grin (dar sa nu fie aceeasi cartelaughing )

Dintre carti puteti alege ce vreti voi din literatura universala(in afara de "Marile Sperante" )

fundita big grin

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Scrie pe google numele la o carte şi caută rezumat. Din rezumat ( pe care trebuie să-l citeşti, dacă cartea nu te tentează) alegi ceva ce-ţi place ţie şi spui că aia ţi-a plăcut. Pe TPU nu se fac teme, aşa că pune mâna şi munceşte. Baftă!