| bilalala a întrebat:

Bunaa! prietenei mele cele mai bune ii place de un baiat, care e foarte dragut. Si mie imi place din punct de vedere fizic si stie si ea asta. Nu stiu de ce, dar am inceput sa simt ceva pentru el de curand... Ceva mai mult decat admiratie. El pare putin interesat de mine. Ce sa fac in legatura cu prietena mea?

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai cadeti de comun cie ia baiatul, nu stiu, faceti si voi ceva: trageti la sorti, dati cu zaru, ceva nu stiu vezi tu dar trebuie sa vb cu ea si sa hotatati cine il ia ca sa nu te certi cu ea! Funda?

| Ofiintă a răspuns:

Poate ar trebui sa-i spui ca acel tip de care ea este indragostit se uita la tine

Si in legatura cu prietena ta sigur no sa fie de acord ca si uh sa fie cu acel baiat dar daca vei renunta la acel baiat atunci poate va fi cu prietena ta dar uh nu rata aceasta ocazie si-i mai intai spune-i prietenei tale ca si tie iti place de acel baiat...bafta