| oOSebbiXx a întrebat:

Bunaa TPU...

As Vrea Si Eu Intrebari de oracol dar sa nu fie ceva de gen : cum te cheama, cati ani ai...

Sa fie ceva mai cool, mai nou
Si niste desene pentru oracol.
Vaaa Rooog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| andreeamiley_4722 a răspuns:

Aaa pai ai putea pune:
1) ce idoli ai?
2) cum ar fi perechea potrivita?
3) esti in pas cu moda?
4) ce materie preferi?
5) daca te-ai intalni cu, cum ai reactiona...
m-am gandit ca intrebarile sa le puipe pag dreapta si in stanga o poza cu prieteni de-ai tai trasa la imprimanta sau chiar din albumul u sau un desen care s-ar potrivi la intrebare de ex: care e perechea potrivita? u in stanga sa desenezi nu stiu, un baiat sau un baiat cu o fata nu stiulaughing
a si mai uite o intrebare ai putea pune care e stilul tau vestimentar

1 răspuns:
| oOSebbiXx explică:

Merrssi big grin aii fuuunda