| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa!
Am o mare, mare problema si nu stiu ce sa faaaccccrying va rog ajutati-ma cat mai repede. sad :*
Prietena mea cea mai buna are un iubit de care imi place si mie.e primul ei iubit..si eu vorbesc cu el in fiecare zi, iesim in parc, ne plimbam.(iesim toti 3) si de cand am inceput sa vorbesc cu el, am inceput sa-l cunosc mai bine si m-am indragostit de el fara sa vreau crying nu stiu ce sa fac.
daca ii spun prietenei mele poate ca se supara sau nu stiu..nu vreau sa afle. si el o iubeste muullt.dar ea nu prea il baga in seama..sunt rusinosi amandoi.
cand ii vad ca se iau in brate imi vine sa plang si sa fug unde vad cu ochii. sad
Am inceput sa il iubesc, si din ce in ce mai tare! crying
Ajutati-ma, va rog frumooosss! puppy dog eyes sad
ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| DianaMiruna a răspuns:

Spune-i prietenei tale adevarul chiar daca nu ii va placea sa auda..nu poti sa stai inchisa in tine :*

| nebunick a răspuns (pentru DianaMiruna):

Da Dyenuts, m-am gandit la asta dar nu vreau sa se supere si sa nu mai vorbeasca cu mine.
ii iubesc pe amandoi si nu vreau sa-i pierd.iar daca iubitul ei afla sigur nu va mai vorbi cu mine niciodata. sad