| Rallu001 a întrebat:

Bunaaa..am o mica problema, imi place de un tip, de la mine din liceu, (eu boboaca, el cls a12a) el este mai timid de fel..aceasi problema o am si eu, dar am vorbit cu el prin sms, pe telefon..si in realitate normal laughing) dar la scoala doar ma priveste iar cand intorc privireea spre el, el o intoarce siroseste laughing))) adevarat ca el a venit prima data la mine sa discutam dar acum practic nu mai vorbim aproape deloc deciii. faza e ca nu stiu daca ma place sau nu, am discutat cu el despre o rel, si a zis da dupa ce isi i-a permisul, asta aproximativ peste 7 zile, deoarece spune el, nu vrea sa ma neglijeze intr-o relatie..si mi-a raspuns prin.ce sa inteleg din asta? laughing))))) laughing))

Răspuns Câştigător
| Sandu_Vlăduţ_1986 a răspuns:

Gagica, in primul rand, fii atenta la ce se intampla in jurul tau. De placut, te place, te si iubeste. Din ce motiv? Asta nu-ti spun, iti zic doar un lucru, cunosc oamenii.

Daca vrei sa dai o incercare cu el, fa-o. Nu ai nimic de pierdut. Vezi cum te intelegi cu el. Daca iti convine, mergi mai departe.

Daca nu, nu esti obligata sa suporti pe nimeni. Deciziile tale te vor ajuta sa te formezi psihic.

Un cristal se potriveste cu un diamant intotdeauna. Daca el nu e piatra pretioasa ca tine, cauta altceva.

Succes la sentimente si distractie

| Rallu001 explică (pentru Sandu_Vlăduţ_1986):

Mersi de mass, am sa tin cont de el >big grin

1 răspuns: