| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa.Am o problema! Imi place un baiat, si lui de mine. Mi-a cerut prietenia mai demult si l-am refuzat. Zilele acestea a pus un prieten de-al lui sa imi zica ca ii place de mine.Lam intrebat ca de ce nu imi cere prietenia si mi-a zis ca eu nu il plac.Nu Aveam curajul sa ii zic ca imi place de el.Mentionez ca e mai mic de inaltime ca si mine dar e mai mare la varsta.Am jucat cu mai multi Adevar, Provocare... Si pentru ca era o provcare m-am sarutat cu el. Apoi tot la acest joc cineva m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis poate.Toti prietenii mei imi spun sa fiu cu el deoarece ne potrivim. Ce mai pot facee? Cum sa ii zic? Dauu Funda big grin

Răspuns Câştigător
| MaRiiH a răspuns:

Spune ca il placi si vrei sa fii cu el nu este nici o rusine pentru ca si mie mi s-a intamplat, eu sunt baiat dar iubita mea mi-a zis daca vrem sa vim impreuna si eu am accepta. Spune clar ce simti si iti va spune si el big grinhee hee
Bafta...

1 răspuns:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Pur si simplu vorbeste cu el si spune-i