| Larisssaa a întrebat:

☺Bunăăă!☺
Aş dori nişte statusuri originale, ceva ce nu găseşti pe tot facebook`ul sau ce le auzi tot timpul puppy dog eyes.
Cele mai ˝ rare ˝ şi mai frumoase primesc fungiţăă! ♥
Dacă se poate, să fie scrise cu diacritice!
Mulţumesc!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| alien134340 a răspuns:

Totul se plăteşte azi. Inclusiv iluziile.

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimic!

• Pentru ca e viata mea! Pentru ca nimeni nu mi-o va lua! E in culori si putine noduri! E artistica prin unicitatea ei! Asa ca Pa!

• Și dintr-o sută, e doar un suflet viu care m-ajută!

• Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi-e dor sa iti arate.

• Alta viata,Amintiri,Angelic,Anotimpuri de suflet,Aripi,Basme si legende,Chestii sufletesti,Colorat,De toate,Divinitate,Dragoste,Lorelei, Mare, Melancolie si metafore, Nopti cu tine, Vise.

•Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Aproape vreau să te simt. uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

• Sa ne-amintim de clipele care au fost si nu revin. lasa pe masa o scrumiera si un pahar de vin.

• Uneori beau sa uit, dar mi-amintesc mai tare. N-ai dat semne de viata, ai dat semne de intrebare.

• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

• E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s-a stins tigara si m-am trezit pe hol.

• Spune STOP.cat mai poti

• Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost! [

• Lumea se schimba`n continuu.rupem filmu. fugim de realitate.ce dulce e chinul

• Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge!

• Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Si daca ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmarii la pas...

• Ti-e prea frica sa schimbi ceva, ca daca iese rau...

• Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii.

| Larisssaa explică (pentru alien134340):

Mulţumesc ♥
M-au ajutat mult răspunsurile tale ♥

| alien134340 a răspuns (pentru Larisssaa):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| alien134340 a răspuns:

Ăsta e drumul pe care l-am ales în viată şi n-o să las pe nimeni sã îmi stea în fată! N-am nevoie de sfaturi sau de părerea ta, trăiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!

•I need you on and on and on in my life happy

•Cand sunt cu tine, totul pare mai bine

•Trăieşte viaţa cu prietenii adevăraţi. happy

•You make me feel like I'm the only girl in the world.

•Fă-ţi timp să iubeşti tot ce e sub soare.; x

•Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

•But if I had you, that would be the only thing I'd ever need.

•Unde nu o sa fii tu, cea mai mare distractie o sa fie! day dreaming

•E iar octombrie si ploua marunt.Am mai pierdut o vara sperand.;(

•Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii.Cand radeam si glumeam pana dupa miezul noptii.]

•Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele.Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele! love struck

• Sometimes hurts too much;-s

•O fataa specialaa nu o intalnesti la orice pas.Cand nu mai ai sperannte, ea te scoate din impas.

•Ea nu e sora mea pe bune, dar am avut noroc că am găsit-o prin atâta lume.
•Nu îţi petrece timpul cu cineva care nu e dispus să şi'l petreacă cu tine. oh go on

•Your love is for free!

| alien134340 a răspuns:

Salvati energia, dormiti la scoala!
Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...
Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
My name is Bond... Vaga Bond
Ce bine arati... ai fost bolnava?
Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!
Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!