| zSchizophrenic a întrebat:

Bunaaa! Cum pun chestiile alea pe facebook cu emoticonul ala,iar apoi scrie "se simte trist sau singuratic, etc.Depinde de emoticon.Exsadpui starea ta), iar apoi "sad"-se simte trist.Nu sunt sigura ca am fost destul de explicita.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Pentru început setează-ţi facebook-ul în limba engleză, "English (UK)".
După ce ai făcut asta, intră pe profilul tău şi vezi că atunci când dai click pe "Ce este în mintea ta?" îţi apare un smiley face gri.
Iar după, postezi cu ajutorul acelui smiley-face, ce faci în momentul acela/ cum te simți.

1 răspuns: