| xXAnGeLXx a întrebat:

Bunaaa big grin! deci sa incep cu inceputul : e un baiat la scolala de care imi place, desi el are iubita, cum pot sa-l fac sa uite de ea si sa ma? (mai mult)

5 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Buna! Cere-i id`u de mess, vb cu el foarte foarte mult, fa`l sa te placa prin felul tau si tine`l departe de gagica`sa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| xXAnGeLXx explică:

@luana97 daca nu te-ai prins, era o gluma straight face. lol n-ai vazut ca am scirs (mai mult sau sunteti orbi thinking )!?!?

| xXAnGeLXx explică:

Daca nu vatzi prins, era o gluma (mai mult, lol) straight face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, cere-i id de mess, si pe mess incearca sa-l faci sa vezi ce-i place, si a zis si teils 1 tine-l departe de gagicasa. si fa-te ca si cum ai fii o prietena bunawinking