| OannaAnna a întrebat:

Sa incep cu inceputul....eram intr-o zi afara cu un baiat din clasa mea( ionut ) si mi-a zis ca ma place si ca sa fim impreuna bla bla...am acceptat si o scris el p fb ca e cu mine si ce iubita tare are. nu am putut sa ne vedem foarte mult pentru ca el a plecat la bunici. astazi cand am vorbit cu el mi zis ca nu mai ii cu minesad si ca dupa ce incepe scoala mai vedem. Acuma ce sa mai fac? Cum sa reactionez? As vrea si niste sfaturi de la voihappy

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Parerea mea este ca distanta dintre voi la facut sa se gandeasca la posibilitatea unei alte iubite.Desigur pot sa si gresesc, dar de obicei este asa. Sfatul meu este sa incerci sa vorbesti cu el, sa vezi daca reusesti sa-l intrebi de ce a luat decizia asta.Si daca nu o sa-ti raspunda daca o sa continue sa zica mai vedem cand incepe scoala, Inseamna ca nu mai tine asa de mult la tine, sau ca din cauza ca nu va vedeti des, sa incerce sa nu sufere.Dar iti recomand sa incerci sa vorbesti cu el inainte de a lua o decizie in legatura cu viitorul vostru

| OannaAnna explică (pentru AiEnmaYuuki):

L-am intrebat si a spus ca nu e vorba de alta iubita numai ca are niste probleme in perioada asta si s-a despartit de mine doar ca sa nu se comporte urat ( din cauza problemelor) si a spus ca o sa fim din nou impreuna dupa ce se impaca cu problemele ( i-a murit fratele mai mare)

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru OannaAnna):

Imi pare rau pentru el.Ma bucur ca o sa fiti impreuna din nou.Acum sper ca esti fericita:*. Noroc in continuare

| OannaAnna explică (pentru AiEnmaYuuki):

Mersi laughing. daca nu zicei u sa il intreb...sad nici nu ma gandesc

10 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Pai simplu ia atituidine si nu ceda in fata lui daca te-a lasat, insemna ca nu ii pasa de tine unu la mana si doi la mana dupa ce incepe scoala zii ca nu mai vrei, de unde stii tu ce face el acolo la bunici, poate de asta s-a si despartit de tine pentru si-a gasit pe altcineva, cauta-ti alt prieten pentru el nu te merita..si nu il mai cauta pentru ca va profita de chestia asta..incearca sa iti gasesti un nou partenr si sa incepi o noua relatie.happy

| Monutza a răspuns:

Atitudine*

| oliviaaa a răspuns:

Dai papucii pentru ca el se foloseste de tine, te tine ca o rezerva, se joaca cu sentimentele tale, mai bine cauta un baiat destept, pentru tine, succes

| elyfel a răspuns:

Cauta altul.nu merita sa suferi dupa el

Răspuns utilizator avertizat
| KekeChavez a răspuns:

Daca chiar vrei o relatie, cauta un baiat serios. happy

| anaanuc a răspuns:

In cazul asta afost un nemernic ca s-a despartit de tine asa...ar fii bine sa nu il bagi in seama...pt o perioada. daca te vreainapoi sa ii spui ca a avu t deja o sansa
:I