| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bunaaa deci, eu când am o stare superbă de bine … îmi vin în cap tot felul de lucruri despre înfățișarea mea dar absolut toate și stau pe net ore întregi și mă compar cu fete și doamneeee …ce să fac?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Anonima181991999kkkk: tau pe net ore întregi și mă compar cu fete și doamneeee …ce să fac?

uită-te și tu la filmul ăla (imi scapă titlul) cu o duduie de-și intreba oglinda "Mirror, Mirror on the Wall, Who's the Fairest of Them All" să vezi ce final a avut.

| Hyperion7 a răspuns:

Fă un social detox.
Adică încearcă să renunți la aplicațiile de rețele sociale, de preferat sa le ștergi din telefon.
Daca o faci, o să te simți mult mai bine.
Nu mă crezi, încearcă!