| Micuţa a întrebat:

Bunaaa :-x! Am nevoie de niste statusuri ( descrieri ) NOI de dragoste >8-... sa nu fie fitoase! FunditSaaa

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

You have one hand, I have the other... we put them toghether and we have eachother!

De la distanta pare mica rau.Dar de aproape, e chiar imensa in sufletul tau.

Nu te-aș schimba cu nimeni și nimic, pentru mine tu ești tot, altceva n-am ce să zic.

Si nu e doar un vis. E tot ce mi-ai promis.

Este clar ca te iubesc, sper c-ai inteles,daca ai banuieli da-mi un scurt buzz pe mess. :*

Tu ai fost mereu acolo langa mine, si fara sa vreau, am inceput sa tin la tine.

N-am nevoie de tine dar am nevoie de noi.

El poate e singurul ce poate.Cand apare sa-mi trimita problemele departe. love struck

I said I need you, I need you to understand.; x

Am sa incerc,dar nu stiu cum sa-ti spun ca am nevoie de tine happy

I`m happy that you`re mine,I`m for you, you`re for me.

You, you miss her eveytime, you're not around her.Cuz she, she’s the one you can’t live without.

That only you can read. Baby you are everything I need! :*

E felul tau de`a fi sa ma faci sa nu te suport.Ciudat, cum in acelasi timp, de`atata timp simt ca esti tot. love struck

You make me feel like I'm the only girl in the world.

Îmi place parfumul tău, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când taci.

Şatena parcă e ruptă din soare. Îi lucesc ochii căprui şi-ţi dau vieţii culoare! love struck

Când el e lângă mine. uit de tot! Si ma simt mai bine.

Tin la tine chiar daca nu ti`o spun prea des. blushing

I'm still loving you like it was the first time; x

I need you on and on and on in my life happy

Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista.

Uite`te la mine, incearca sa intelegi ca sunt aici pentru tine.

Ştii... mereu mă faci să zâmbesc, şi când sunt nervoasă, să mă linistesc!

A inceput totul ca o gluma la un suc, prostii.Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.