| Micuţa a întrebat:

Buna TPU :-)! Caut de mult si nu primesc raspunsuri prea multe sau se intampla sa nu primesc raspunsuri deloc. Deci... caut niste statusuri ( descrieri ) despre dragoste... nu le vreau pe alea de pe google. Pot fi si altele dar in mare sa fie de DRAGOSTE. (Vreau foarte multe. sa am de unde sa aleg ) FUNDA!

PS : Nu vreau de tristete sau de fitoase! Multumesc.

2 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Cu tine in gand, stau noapte si zi, si nu stiu viata fara tine cum ar fi.

10 vieti de'as sta cu tine tot ar fi putine

• Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •
• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

• In mintea si inima mea o sa ramai toata viata • Chiar si atunci cand am sa mor si in mormant am sa-ti duc dor! •

» Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea. Si pe tine dragostea mea »

? Multi cred ca pot gandi pentru noi? Dar noi nu inseamna mai multi? Noi inseamna doar 2

? Mandria n-are loc in doi? Ca ea e prima care naste un razboi?

`• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput. •

| NebunaTikkkA a răspuns:

"••Tu ti-ai construit o casuta in inimioara mea si aceasta casuta o sa stea aici pana cand o sa te vad cu alta de mana! •• [♥] "