| AdrianaSmileBă a întrebat:

Bunăăăă.

Vreau si eu niste citate de scris pe pozepuppy dog eyes

Care imi da mai multe dau fundita happy

Si la ceilalți vot!

>mersi:d

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Baietii de pe strada ma stiu,sunt BoOboO,cine sa fiu?
Are o aura ce te atrage,stie ca o placi d`aia nu te lasa`n pace :X
Semneaza: domnisoara care te-a dat peste cap; xxxx
Da,e exact ca o stea,o vezi doar cand vrea,de aia esti nebun dupa ea!
Dar intuitia iti spune ca nu sunt ca alte fete :X:X
Baietii de la bloc renunta s`o mai abordeze,stiu ca nu sunt sanse,de ce sa se streseze?
~prea papusa chiar si fara fusta si tocuri~ :X
Si fac pariu ca prezenta mea ar schimba ceva.
Poate chiar sti ce zic, sau poate o iei in gluma, dar sunt legata de tine ca un creion de guma
Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie

Acolo sus cineva ne iubeste...ne asculta si ne intelege nu ne spune nimic, dar ne face sa ne dam seama mai devreme sau mai tarziu ce e bine si ce e rau in felul lui ne ajuta...

Nu lasa amintirile sa te ucida.

Nu-s perfecta.Nu-mi vezi poza`n ziar.Nu-s vedeta.Dar te opresti cand apar! "

"Fii pur şi simplu surd. cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visurile!; x."

"Sunt nebuna si buna.in acelasi tim***ca sti cum sa ma iei "

Nu privi in spate, lasa-n urma tot ce-a fost.Tu incercai sa te ridic.el te tragea in jos Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti, ca tine sunt putine dar ca el sunt toti! ii a ei. "

"De cate ori vad visele cum se sfarsesc de atatea ori ambitionez sa reusesc.am drumul meu si asta nu se va schimba. Se aude o voce shhh speranta moare ultima!"

"Fericirea adevarata este intotdeauna de o clipa; x

atunci cand viata iti da motive sa plangi, demonstreaza ca ai o mie si unul de motive sa razi!; x

º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pe site-ul www.intelepciune.ro,găsești o mulțime.
Baftă!

| andreea_4204 a răspuns:

Dulce,
Amara,
Cuminte sau
Vulgara,
Raman mereu originala

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.

"De cate ori vad visele cum se sfarsesc de atatea ori ambitionez sa reusesc.am drumul meu si asta nu se va schimba. Se aude o voce shhh speranta moare ultima!"

"Fericirea adevarata este intotdeauna de o clipa; x