| mmihaelaa a întrebat:

Bunaaaa:X spuneti-mi cea mai amuzanta aventura a voastra pe care ati traito, care va speriat si care v-ati amuzat dupa big grin [ cea mai amuzanta primeste fundabatting eyelashes:X:X]

Răspuns Câştigător
| coss a răspuns:

Am plecat noaptea prin Cheile Bicazului cu o dacie 1310 si i s-a stricat reincarcarea la masina am ramas fara becuri si mergeam 10 metri si se oprea motorul.Era sa cadem in prapastie.Semnalizam cand trageam pe dreapta cu telefonul pe care il scoteam pe geam.Ni sau descarcat telefoanele.Si neamurile cre ne asteptau nu ne credeau.laughing

1 răspuns:
| Andreutza016 a răspuns:

Eram acasa cu 3 fete. Si am vrut sa facem spaghete. Nu au iesit bune si am vrut sa le aruncam si am trimis pe o fata sa le duca la gunoi. Si a venit in fuga spunand ca a vazut un om cu o cruce pe cap... Am mers toate jos cu frica si s-a stins lumina in scara dar s-a aprins. Ea ne-a zis dupa aia ca a fost o farsa...Si a urmat razboi laughing.