| Ryuuzuka a întrebat:

Cea mai amuzanta gafa de a voastra primeste funda!

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Cand am aruncat cu hartii pe casa profului, si pe urma cand s-a uitat fica'sa pe geam si a iesit afara, eu atunci infasuram cainele in hartie igienica, ce scandal a facut proful la mine, sau a dou a, cand eram in clasa de 1 aprilie (aveam 13 ani) si am batut colegii ca sa se ascunda dupa usi dupa mese, in dulapuri.Atunci profu a intrat in clasa si...Am sarit si ceilalti i-au spus "Pacaleala de intai aprilie!" eu am zis "Gata scoalaa! O yes!" proful ma numit fatarnicia clasei a7-a!

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

ăăă. Când i-am turnat Redbull lu' nenea directoru' în cap şi mai avea puţin şi îşi lua zborul... spre mine.

| Holocaust a răspuns:

La 4 ani mi-am învăţat pisica să facă scuba-diving.Scuba-diving,yeah,sure...

| RB26DETT a răspuns:

Mergeam cu bicicleta cu prietenii si dintr-o data am pus o frana brusca si unu a intrat in mine de i-a sarit roata pe fata

| Aneurysm a răspuns:

Cand aveam 3 ani, aveam un catel. Si ma uitam la desene unde cainii zburau si vroiam si eu asta D: Asa ca l-am luat dintr-odata-n brate si l-am aruncat de pe pat. Saracul, a fugit sub chiuveta si-a stat acolo pentru restul saptamanii...Si de atunci nu mai am niciun animal sad

| umbrax a răspuns:

La 5 ani imi invatam pisica sa zboare

| RB26DETT a răspuns (pentru umbrax):

Ii dadeai drumul de la etajul 9?

| umbrax a răspuns (pentru RB26DETT):

Nu de la etajul 6

| RB26DETT a răspuns (pentru umbrax):

Si? stia sa zboare?

| DWDT a răspuns:

Asta era prin clasa a 8-a. am iesit la raspuns, la tabla. aveam, logic, nevoie de creta. si in loc sa intreb unde e creta am intrebat unde e tabla laughing. sau tot pe-atunci fugeam de un prof pe scari si dintr-o data m-am impiedicat, am facut un fel de pirueta si am cazut in 4 labe laughing