| anibanani145 a întrebat:

Bunaaaaa!
As vrea sa fac o poveste pentru wattpad dar nu stiu despre ce sa scriu...
Ma puteti ajuta?
Dau funda happy

3 răspunsuri:
| IDede a răspuns:

Fanfic-urile cu o celebritate ca vine la tine in scola si se indragosteste de tine nu mai au asa mult succes.

Depinde despre ce categorie preferi. Eu iubesc drama si supernaturalul. Pot citi si pot scrie povesti de drama intr-una. Ce idee ti-as da eu. Cauta pe internet o crima ciudata sau o poveste incredibila si fa-ti tu propia poveste din punctul acela. Precizeaza ca ai luat ideea de la povestea respectiva doar ca tu continui cu imaginatia ta. Poti scrie despre orice, nu trebuie sa gandesti prea mult la asta. Ce ti-ai dori tu sa primesti in viata? Ce ti-ai dori tu sa fii? Scrie despre o alta viata, ceva inedit. Ar fii foarte interesant sa citesc ceva ce scrii tu si sa fie legat despre ceva din trecut. Un mister in trecut pe care tu il continui in prezent si gasesti solutia. Ai putea avea ceva bun. happy

| Alexa31Alexa a răspuns:

Pai...ceva amuzant sau ceva...ce iti place. De ex. eu fac " jurnalul unui paznic la Freddy". Uite. o poveste ca in seriale. cu un nume. Sper va te.am ajutat. Funda?
P.S. ma cheama Gaby2041

| SayuriSwan a răspuns:

When in doubt, go for fanficslaughing chiar daca nu ai idei, scrie cum nu stiu ce celebritate se muta la scoala ta si se indragosteste de tine, merge oricandlaughing poate imi dai si mie numele contului tau? si eu scriu pe wattpad si mi.ar placea sa.ti citesc lucrarile
btw eu sunt maddie666lol