| Nono12346 a întrebat:

Bunna. cum fac sa nu mi se mai schimbe Ip-ul de la pc pls. dau fundoi+vot

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Nu se prea poate.Dar eu zic ca e mai bine sa ti se schimbe ip-ul tot timpul.Asa este mai greu de aflat.Imagineaza-ti ca daca se afla ar putea sa afle tot despre tine/familia ta cel ce iti ghiceste ip-ul.
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes.

| ovidius a răspuns:

Dacă ai in IP dinamic (oferit diferit la fiecare nouă sesiune de net) nu prea ai ce face. Schimbi providerul de net.
Am şi eu o întrebare? DE ce e aşa de "arzătoare" chestiunea?

| RaZ4Ing a răspuns:

Pai. daca ai un ip care sa ti se schimbe si esti pe fibra si cand aprinzi pc trebuie sa dai Connect la RDS sa ti se conecteze netu atunci dai disconnect si apoi Connect. din aceeasi casuta de unde dai disconnect. ca sa intelegi zic asta. Daca ai un ip care nu ti se schimba... scuze nu ai ce sa faci... adica daca esti pe modem.

| SaVaZicCeva a răspuns:

Mai si eu as vrea sa descgid un server de metin2 si daca mi se schimba ip-ul nu pot deci ce as putea face